NTS  YAZILIMI

Uygunsuzluk Takip Programı 

NTS  YAZILIMI İnşaatlardaki uygunsuzluk yönetiminizi artık kağıt listelerle yapmanıza gerek bırakmıyor.

NTS  YAZILIMI saatlerce kağıt notlar ve telefonlarla çekilen fotoğrafları sisteminize girmek yerine resim ve veriler tabletler vasıtası ile direkt yazılıma yüklenerek erişiminize sunuluyor. Projelerinizi hedef zamanlarda tamamlamanız için büyük kolaylıklar sağlıyor.

Saha Şeflerinin sorunları nelerdir ?

Genellikle  saha şefleri sahada denetimlerini  yaparken  bir yığın bilgiyi not etmek için yanlarında  kalem ve kağıt bulundurur ve uygunsuzlukları belgelemek için akıllı telefonları yardımıyla sorunlu bölgenin fotoğraflarını çekerler. Bu hem sahada yapılması zahmetli bir iştir, hem de ofise döndüğünde bir yığın veriyi sorumlu kişilere ulaştırmak için ekstra bir zaman gerektirir. Cep telefonları ile üst üste  çekilen uygunsuzluk fotoğraflarının ilgili kişilere gönderilirken doğru not ile ilişkilendirilmesi de ayrı bir zorluktur. Çoğu zaman katlar odalar birbirine karıştırılabilir.

Bütün bu sorunları çözecek bir yazılımımız var ;

NTS YAZILIMI  programı vasıtası ile denetçilerinizin tespit ettikleri uygunsuzlukları dakikalar içinde ilgili taşeronlara ve/veya proje sahiplerine iletmeleri mümkün.

 NTS YAZILIMI  programı ile kullanıcı bazlı yetkilendirme yapabilmenize de imkan sağlıyor. Şantiyede tespit edilen uygunsuzluk sadece ilgilisi tarafından ve yetkilendirilmiş şirket yöneticileriniz tarafından görüntülenebilir. Bir taşeron diğerinin uygunsuzluk bilgisine erişmesi engellenir.

Yazılımımız sadece süreçlerinizi hızlandırmakla kalmaz aynı zamanda yapılabilecek hataların da minimuma indirilmesini sağlar. Şantiyede mevcut durumunuz nedir, eş zamanlı bir şekilde takibini sağlayabilirsiniz.

Karmaşık programlar ile uğraşacak vaktiniz olmadığını biliyoruz.

Bu yüzden NTS  programımızı çok kolay kullanılabilecek bir şekilde dizayn ettik. Programın işlevleri  ve işleyişi ilgili kişilere dakikalar içinde anlatılabilir ve hemen uygulamaya geçilebilir.

 

Yazılımımız hakkında Broşür ve/veya Demo sürüm talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz :

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. / 0505 306 93 23  

Firma Bilgilerimiz

AYS Bilişim; Dört ana başlıkta çözüm üretmek üzere kurulmuş danışmanlık ve hizmet firmasıdır.

  1. EBYS Elektronik Belge Yönetim Sistemi Danışmanlığı

  2. Arşiv ve Kütüphane Hizmetleri

  3. Süreç analizi ve Süreç iyileştirme ve özel yazılım çözümleri

  4.  Apple Filemaker Eğitimi, Filemaker’da Client, Web, iPad ve iPhone uygulamaları geliştirilmesi

Firmanın uzmanlık alanı EBYS danışmanlığının yanı sıra, düzenli arşivler için gerekli her türlü malzemenin satışını da kapsamaktadır.

Firmamız, özel yazılımlar ve otomasyon sistemleri üzerinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

TS 13298 standartı ve 2008 Başbakanlık genelgesi ile kamu kurumlarında EBYS sistemleri zorunluluk haline gelmiştir.

Kurumlarda yetişmiş EBYS uzmanları olmadığından dolayı EBYS yazılımı ve kullanımı; yönetilmesi zor, maliyetli yazılım çözümleri haline gelmektedir. Kurumların EBYS süreçlerini sancısız atlatması için TSE tarafından ataması yapılmış EBYS Dış Denetim Uzmanları ve Bilgi-Belge Yönetimi mezunu yetişmiş tecrübeli kadromuz ile müşterilerize EBYS danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.